Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.
Doporučte tyto stránky:
 

Motel Dlouhá louka / ubytování České Budějovice Vítejte

Motel České Budějovice Dlouhá louka
Motel Dlouhá louka je ubytovací zařízení s dlouholetou tradicí. Využite nabídku ubytování a relaxu v příjemném a klidném prostředí uprostřed jehličnatých a listnatých stromů na okraji rozsáhlého lesoparku města České Budějovice - správní a kulturní metropole Jihočeského kraje. Motel Dlouhá louka je situován od centra města pouhých 10 minut chůze a nachází se v těsné blízkosti mezinárodní silnice E55 Praha-České Budějovice-Linec.

Motel Dlouhá louka Ubytování
Motel Dlouhá louka nabízí celoroční levné ubytování v přírodě podle vlastního přání návštěvníků - bungalovy, karavany nebo stany. Kapacita motelu Dlouhá louka je 100 lůžek a k dispozici jsou dvou, tří a čtyřlůžkové bungalovy. Bungalovy mají vlastní sociální zařízení a televize. Sociální zařízení pro karavany a stany se nachází v areálu motelu Dlouhá louka.

Motel Dlouhá louka Stravování
Celodenní stravování nejen klientů motelu Dlouhá louka nabízí restaurace Oáza. Restaurace motelu Dlouhá louka má kapacitu 70 hostů a je vhodná na pořádání rodinných a firemních oslav či svatebních hostin. Pro rodiny s dětmi je tu skvělá možnost využití dětského hřiště.

Motel Dlouhá louka Služby
Motel Dlouhá louka disponuje parkovištěm s kapacitou 30 míst pro osobní vozy a poskytuje tuto službu úplně zdarma. V areálu motelu Dlouhá louka se také nachází úschovna kol a motocyklů v objektu (zdarma) a možné je i zapůjčení sportovních potřeb, jízdních kol, skútrů a společenských her. Personál motelu Dlouhá louka s radostí zajistí prohlídky okolních historických objektů (např. prohlídka Pivovaru Budvar nebo zámku Hluboká).

Motel Dlouhá louka Okolí
Město Hluboká nad Vltavou, vzdálené asi 10 km od motelu Dlouhá louka, nabízí prohlídku jednoho z nejkrásnějších zámků v ČR. V blízkosti městečka se nachází lovecký zámek a zoologická zahrada - ideální dovolená pro rodiny s dětmi. Další zajímavé tipy na výlet v okolí Českých Budějovic a dále v Jihočeském kraji: Holešovice, Český Krumlov, Tábor, Zámek Červená Lhota, řeka Lužnice a Zlatá stoka, Weissovo muzeum, Třeboňsko a Blatský skanzen.
Motel České Budějovice Dlouhá louka - K hotelu přísluší parkovištěMotel České Budějovice Dlouhá louka - disponuje restauracíMotel České Budějovice Dlouhá louka - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenMotel České Budějovice Dlouhá louka - Pokoje jsou vybaveny televizoremMotel České Budějovice Dlouhá louka - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouMotel České Budějovice Dlouhá louka - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou